Jeżeli zastanawiasz się nad aktywną formą zwiedzania, polecamy spływ Dunajcem. To już pewnego rodzaju tradycja, która przyciąga każdego roku przyciąga spragnionych emocji turystów. Znakomita większość z nich wraca do nas drugi raz, bowiem za pierwszym razem było tyle emocji, że nie zdążyli zarejestrować wszystkiego. Spływ Dunajcem to sposób na świetną rozrywkę dla całej rodziny, grupy znajomych czy firmowy podróż integracyjny.

Spływ Dunajcem to także bardzo dobry metodę na kontakt z naturą, oderwanie się od miasta, urbanizacji, współczesności, która w obecnych czasach potrafi być przytłaczająca.

To, że stale jesteśmy w kontakcie i musimy być pod ręką, na właściwie każdy dzwonek telefonu, stwarza, że żyjemy w rosnącym stresie. Spływ Dunajcem Zakopane to czas, który spędzasz aktywnie w relaksujący metodę, jednocześnie mając doskonałą wymówkę, ażeby wyłączyć telefon i powiedzieć, że jesteś niedostępny.

W prywatnej spisie produktów/usług mamy też wycieczki jednodniowe na Słowację. Polecam mieć świadomość tego bardzo dużo nie tylko o swoim państwie, ale też o krajach przyległych, naszych najbliższych sąsiadach.

Ciekawym doświadczeniem będzie zapoznanie się z ich kuchnią i kulturą – bliską mojej, niemniej jednak równocześnie inną.

Spływ Dunajcem Zakopane to idealna alternatywa dla ciągłego chodzenia od jednej restauracji do drugiej oraz dodatkowo nudy, która częściej się wkrada podczas wypadów, kiedy nie wiemy jakie atrakcje oferuje okolica.

Serdecznie zapraszamy zarówno na spływ Dunajcem, jak i na wycieczki jednodniowe na Słowację. Zapewniamy miłą obsługę.

Sprawdź tutaj: spływ Dunajcem Zakopane.